centka | e-blogi.pl
Blog centka
Usmiech 2010-11-14

          [ Gabriel Garcia Marquez ]Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.


 [Erick - Emmanuel Shmitt— Pan Ibrahim i Kwiaty Koranu] 

- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.[ Victor Marie Hugo ]       Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy.


Centka czyli ja 2010-11-13

Serdecznie witam wszystkich blogowiczów. Będę pisać po pseudonimem Centka, bo to właśnie cętki są na futrze gepardów, które kojarzą mi się z kocią szybkością i zwinnością. Wiem oczywiście, że w moim nicku jest błąd ortograficzny, ale jest on zrobiony specjalnie:). Nie zamierzałam pisać bloga. Była to spontaniczna decyzja podjęte pod wpływem nagłej chęci przelania swych uczuć na papier. Oczywiście na początku miał to być pamiętnik, ale chciałam, by ktoś czytał moje myśli, które ja usilnie staram się zlepiać w jedną logiczną całość. Tak więc zrodził się mój pomysł o założeniu bloga. Zacznijmy od tego, że może się przedstawię. W końcu przyjemniej jest czytać wpisy kogoś o kim się nieco wie. Jestem zwykłą nastolatką, której jak każdemu w okresie dojrzewania buzują hormony i często pod wpływem emocji popełniam sporo błędów. Uwielbiam słuchać metalu i punk rocka, wchodzić na demotywatory i spędzać czas w gronie przyjaciół.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]